tren
+90 532 060 01 24 info@orfemedical.com İncilipınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Blv. Osmanlı İş Merkezi Apt. No: 26/100 Şehitkamil Gaziantep

Markalar

Boston Scientific, tüm dünyada yaklaşık 25.000 çalışanıyla; “Kardiyoloji, Ritm ve Damar Grubu, Endoskopi, Üroloji ve Kadın Sağlığı ve Nöromodülasyon” alanlarında yenilikçi medical çözümler sunan Boston Scientific tüm dünyaya yayılmış 14 üretim yeriyle, 13.000’den fazla ürünü hizmete sunmaktadır.

Dünya çapında milyonlarca hasta ve sağlık uzmanı ürünlerimizin işlevselliğine ve performansına bağlıdır. Hasta güvenliğini artırmaya ve tek kullanımlık cihazları geliştirmeye kararlıyız.

Bir çok alanda lazer ile tedavi için ürünler geliştiren Quanta System, Ameliyatlar ve muayeneler için Üroloji, BPH, Taş Kırma, Mesane kanseri, Yumuşak Doku Cerrahisi, Torasik, Gastroenteroloji, KBB, Jinekoloji, Genel Cerrahi ve Veteriner alanlarında 3 farklı çeşitleriyle sizlere hizmet vermektedir.

 

Mölnlycke Health Care, merkezi Göteborg’da bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren İsveçli bir tıbbi cihaz şirketidir. Şirket, yara bakımı ve tek kullanımlık cerrahi ürünler üretmekte ve satmakta ve sağlık sektörüne hizmet vermektedir. 

Geri
WhatsApp
Telegram