tren
+90 532 060 01 24 info@orfemedical.com İncilipınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Blv. Osmanlı İş Merkezi Apt. No: 26/100 Şehitkamil Gaziantep

Mölnlycke

Şimdi her zamankinden daha fazla, her gün kanıtlıyorsun

Mölnlycke

Mölnlycke Health Care, merkezi Göteborg’da bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren İsveçli bir tıbbi cihaz şirketidir. Şirket, yara bakımı ve tek kullanımlık cerrahi ürünler üretmekte ve satmakta ve sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Cerrahi bölüm, perdeler, önlükler, yüz maskeleri ve şapkalar gibi tıbbi cihazları içerir. Yara bakımı bölümü, pansumanlar, kompresyon ürünleri ve cilt bakım ürünleri ve yumuşatıcılar gibi tıbbi cihaz yara iyileştirme çözümlerini içerir.

Cerrahi Örtüler

Hastaları bakteriyel transferinden korumaya yardımcı olmak için BARRIER® cerrahi örtülerimizin genişliğini ve derinliğini keşfedin.

Personel Kıyafetleri

Sağlık çalışanlarının ve hastaların güvenliği ve konforu için çok çeşitli koruyucu giysiler olan BARRIER® personel kıyafetlerini keşfedin.

Biogel Cerrahi Eldivenler

Biogel® cerrahi eldivenlerinin kanıtlanmış kalitesini keşfedin – sınıfının en iyisi delik tespiti ve geliştirilmiş dokunma hassasiyeti ve daha az el yorgunluğu ile elleriniz için güvenilir koruma.

Yara tedavisi

Yara tedavisi çözümlerini keşfedin – hastalar için daha az ağrı ile klinik olarak kanıtlanmış daha iyi sonuçlar elde edin.

1849 yılında İsveç’te faaliyet göstermeye başlayan Mölnlycke Surgical; farklı cerrahi operasyonlar için spesifik olarak üretilmiş tek kullanımlık cerrahi örtü setleri, konfor ve performansı en üst seviyeye çıkaran cerrahi önlükleri, üst düzey koruma sağlayan maske ve boneleri ve aynı zamanda kişiye ve kullanıma özel olarak üretilebilen, 7.500’den fazla sarf malzeme ile çeşitlendirilebilen Procedure Pak®‘leri ile alanında dünya lideri konumunu korumaktadır.

Dünya Lideri Tıbbi Çözümler Şirketi

Yara bakımında öne çıkan ürünler arasında yalnızca Mepitel®, Mepilex® ve diğer pansumanlarda bulunan Safetac® teknolojisine sahip ürünler yer alır. Yara bakım ürünü ürün yelpazesinde ayrıca, iyileşmesi zor yaralar için WoundEL® elektrostimülasyonu, Mepore® gibi yara örtüleri, kompresyon bandajları, dermatoloji ürünleri ve Tubifast® gibi tutma ürünleri bulunur.

Geri
WhatsApp
Telegram