tren
+90 532 060 01 24 info@orfemedical.com İncilipınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Blv. Osmanlı İş Merkezi Apt. No: 26/100 Şehitkamil Gaziantep

Boston Scientific

Yaşam İçin Bilimi Geliştirmek

Boston Scientific

Boston Scientific, Forbes’in “Dünyanın En Yaratıcı 100 Şirketi” sıralamasında yer alan ve 1969 yılında kurulan uluslararası bir şirkettir. Tüm dünyada yaklaşık 25.000 çalışanıyla; “Kardiyoloji, Ritm ve Damar Grubu, Endoskopi, Üroloji ve Kadın Sağlığı ve Nöromodülasyon” alanlarında yenilikçi medical çözümler sunan Boston Scientific tüm dünyaya yayılmış 14 üretim yeriyle, 13.000’den fazla ürünü hizmete sunmaktadır.

Boston Scientific, dünyanın dört bir yanındaki hastaların sağlığını iyileştiren yenilikçi tıbbi çözümlerle yaşamları dönüştürmeye kendini adamıştır.

Çalışmamıza Boston Scientific kültürünü tanımlayan ve çalışanlarımızı güçlendiren temel değerler rehberlik ediyor.

Üroloji

Boston Scientific, yenilikçi üroloji çözümleriyle hasta bakım kalitesini sürekli geliştirmek için ürologlarla işbirliği yapmaktadır. Böbrek taşı, BPH, erektil disfonksiyon, erkek stres inkontinansı ve pelvik taban bozukluklarını tedavi etmek için kapsamlı bir çözüm portföyü sunuyoruz.

Gastroenteroloji

Yüksek kaliteli hasta bakımı sağlamak için yenilikçi teknolojiler, sağlam klinik ve ekonomik kanıtlar, eğitim, geri ödeme desteği ve bir hizmet portföyü sunan bir ortağa ihtiyacınız vardır. Anlamlı yenilikler peşinde koşmak, teknolojiler geliştirmek ve daha fazla değer sunan ve hastalarınızın yaşamlarında fark yaratan destek sağlamak için sizinle birlikte çalışmaya kararlıyız.

Sonuçları iyileştiren, maliyetleri düşüren, verimliliği artıran ve en önemlisi dünyanın daha fazla yerinde daha fazla insanın daha uzun ve daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olan geniş bir anlamlı yenilikler portföyü geliştirmek için sağlık profesyonelleri ile işbirliği yapmaya kararlıyız.

Misyonumuz

Boston Scientific, dünyanın dört bir yanındaki hastaların sağlığını iyileştiren yenilikçi tıbbi çözümlerle hayatları dönüştürmeye adamıştır.

Geri
WhatsApp
Telegram