tren
+90 532 060 01 24 info@orfemedical.com İncilipınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Blv. Osmanlı İş Merkezi Apt. No: 26/100 Şehitkamil Gaziantep

Quanta System

DNA'mızda Lazer

Quanta System

Quanta System SpA. 1985 yılından bu yana süregelen lazer ve opto-elektronik üretimi tecrübesine sahip, teknolojiyi kopyalayan değil üreten ve kopyalanan; Dünyanın bir numaralı lazer üreticisi olan El.En. grubun amiral gemisidir.

Bir çok alanda lazer ile tedavi için ürünler geliştiren Quanta System, Ameliyatlar ve muayeneler için Üroloji, BPH, Taş Kırma, Mesane kanseri, Yumuşak Doku Cerrahisi, Torasik, Gastroenteroloji, KBB, Jinekoloji, Genel Cerrahi ve Veteriner alanlarında 3 farklı çeşitleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Cerrahi Lazerler

İnsan tıbbındaki tedavimiz, düşük komplikasyon oranları ve hastaların ameliyat sonrası azalması ile minimal invazivdir. Keşif Cerrahisi, hekimlere en iyi teknoloji ve çözümü sağlamak, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamak anlamına gelir.

Quanta System, küresel pazarda 1985 yılından bu yana Cerrahi, Estetik ve Sanatın Korunması için yenilikçi lazer sistemleri sunan% 100 İtalyan bir şirkettir. Varese’deki (Samarate, İtalya) genel merkezinde bulunan şirket, 170 kişiyi istihdam etmekte ve tüm süreci yürütmektedir. dünya çapında kullanılan ve 110 uluslararası distribütörden oluşan bir ağ üzerinden dağıtılan lazerlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi.

Tarihi, bizi yaratan tarih yerine gözlemimizle yaratırız.

Quanta System, Borsa Italiana’nın (İtalyan Menkul Kıymetler Borsası) STAR segmentinde listelenen bir yüksek teknoloji sanayi grubunun İtalyan ana şirketi olan El.En SpA Group’un bir parçasıdır. Quanta System, dünya çapında bilimsel ve araştırma projelerinde yer alan sağlık tesisleri, Kurumlar ve Otoriteler için referans ortağıdır.

Geri
WhatsApp
Telegram